• Čeština
  • English

Kalendář akcí

  • 25.11.2017 - Milonga mezi hvězdami
    Hvězdárna a planetárium Brno, Kraví hora 522/2, Brno, Česko

  • 06.01.2018 - Milonga v Místogalerii
    Kounicova 23, Brno

kalendář

2010

Archiv tanečních akcí a pozvánek pro rok 2010

Workshopy s Liesl Bourke a Federico Farfaro

Liesl a Federico

 

 

 

 

Team www.milonga.sk ve spolupráci s Tanguere studiem připravili v Bratislavě další víkend plný tanga.

Dovolte abychom Vás pozvali do Bratislavy kde se od 4. do 6. prosince 2010 budou konat semináře Liesl Bourke a Federicem Farfarem.

Tento Australsko - Argentisnký pár charismatických učitelů a fantastických tanečníků k nám přijíždí z Berlína, kde dlouhodobě působí. http://lieslyfederico.com/about/

Více informací o workshopech najdete na http://www.milonga.sk/index.php?id=workshopy.

Workshop "Objetí napříč tangem" s Járou Tůmou

Jára

 

 

 

 

Zveme Vás na seminář argentinského tanga s názvem "Objetí napříč tangem".
Seminář bude zaměřený na hledání vlastního objetí v každé figuře tanga nezávisle na stylu. Pokusíme se o propojení současného pojetí tanga s původními motivacemi, které vedly k jeho vzniku.Výuku povede Jára Tůma z pražské tangové školy Buenosairestango.cz. Seminář je určen pro začínající i pokročilejší tanečníky. Po semináři bude následovat milonga - místo upřesníme. Být v páru není podmínkou.

Workshop s Jorge Bosicovich v Bratislavě


v sobotu 16.10.2010, príde do Bratislavy učiť Jorge Bosicovich, skúsený profesionálny pedagóg a tanečník s precíznym štýlom vedenia. Bude v Bratislave učiť prvý krát a to za uvádzaciu cenu 10 EUR/workshop.
Po skončení workshopov je plánovaný výlet do Viedne na milongu v SATHO tango. Milonga bude so živou hudbou: úžasný Sergio Cattaneo a jeho Cuarteto Chamuyo, výborný nielen na počúvanie, ale predovšetkým na tancovanie.

Argentinský večer

Argento

zveme vás na nestandardní milongu v brněnském Bílém domě, která je součástí argentinského večera ve stylu tango nuevo. Večer se ponese v multimediálním duchu: kromě hlavní hvězdy večera - španělské skupiny Argento, hrající elektronické tango, uvidíte úryvky z filmu Anténa v kombinaci se živým vystoupením tanečníků v podání Tangueros.cz, ochutnáte argentinské víno a v neposlední řadě si zatančíte na hudbu, kterou pro vás bude mixovat DJ Liquid A.

Kdy: ve čtvrtek 23. září 2010, 19 hodin
Kde: sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno
Vstupné: 150,- Kč; studenti/důchodci 90,- Kč
 

Opakovací seminář 16. září 2010Máte pocit, že jste přes prázdniny všechno zapomněli, dokážeme Vám pravý opak ;-) a zveme Vás  na opakovací seminář před začátkem nové taneční sezóny.

1. festival argentinského tanga "Desde el alma" v BratislavěPozvánka na 1. ročník mezinárodního festivalu argentinského tanga v Bratislavě. Analia Vega a Marcelo Varela, skvělí tanečníci z Buenos Aires, povedou semináře v poslední srpnový víkend.
workshopy, milongy a show Analie a Marcela.
Kdy: 28. - 29. srpna 2010
Kde: v Bratislavě
Další info: www.milonga.sk.

August 28 - 29, 2010 Analia Vega & Marcelo Varela, great dancers from Buenos Aires, will visit Bratislava, Slovakia.
workshops, milongas and show of Analia & Marcelo.

2. Milonga na zámku v Jindřichově Hradci

zámecká milonga

Tato milonga se možná stane tradicí, loni jsme měli to štěstí a navštívili její první ročník. Byl to pro nás skvělý zážitek. Zajímavé setkání česko-slovenských a rakouských tanečníků. Organizace s jakou to Jindřichohradečáci pojali byla fantastická. Krásně se o nás starali po celou dobu návštěvy. Nezapomenutelná byla prohlídka města i návštěvou místní likérky s výkladem a ochutnávkou od samotné majitelky, taktéž tanečnice tanga. Abych tady jen nechválil, tak připojím nějaké praktické informace o letošním ročníku.

Svatojánská milonga na Skleněnce

Svatojánská milongaDne 24.6. 2010 pro Vás připravujeme v pořadí třetí milongu v Místogalerii, tentokrát na téma Svatojánská noc. Sice nebudeme skákat přes oheň, ale můžeme prožít magii večera společným tancem v krásných prostorách.

Kdy: 24.06. 2010 od 19:30
Kde: Skleněná Louka, Kounicova 23, Brno


Místogalerie
Svatojánská noc
 

15-5-2010 - Brněnská muzejní noc 2010

Brněnská muzejní noc 2009Letos stejně tak jako loni budeme tančit tango ulicích Brna v rámci šesté Brněnské muzejní noci.

[16 - 19 h] - tangový happening v ulicích Brna
Letos začneme již ve čtyři odpoledne společným tangovým happeningem v ulicích Brna. Případní zájemci se hlaste Tomovi nebo Davidovi. Již nás je pěkná hrstka, a to nejen z Brna. Jo a vemte si vhodnou obuv pro tanec venku!

Mezinárodní den tance v Brně 2010

Den, kdy se bude tančit všudeLetos se připravuje první akce na podporu tanečního umění - celorepubliková oslava Mezinárodního dne tance, která se uskuteční 29.4. 2010.

Celá akce proběhne v Brně ve dvou blocích:

1) Krátká vystoupení nebo improvizace v průběhu dne na různých veřejných místech.
2) Společné srocení tanečníků různých žánrů od 17.00, bude probíhat na Letní terase Zemanovy kavárny. Začneme společným "rituálem" všech zúčastněných, následovat budou prezentace jednotlivých skupin.

Na takové akci nemůže tango samozřejmě chybět ;-)!!!

Přijďte podpořit tango a tanec obecně dne 29.4.

Zasílání novinek

Chcete být informováni o tangovém dění v Brně, vyplňte svůj e-mail:


Poslední obrázky v galerii

Kurzy tangueros.czPlatát festivaluProgram festivalu argentinské kultury BRNO 201613567119_300125496992419_1100101781808835728_n.jpg

Kontakty

tel.: +420 777 567 446
kontaktní formulář

tangueros QRcode contact