• Čeština
  • English

Kalendář akcí

  • 25.11.2017 - Milonga mezi hvězdami
    Hvězdárna a planetárium Brno, Kraví hora 522/2, Brno, Česko

  • 06.01.2018 - Milonga v Místogalerii
    Kounicova 23, Brno

kalendář

Časté dotazy

1. Co si vzít na sebe?
2. Můžu se přihlásit bez partnera/partnerky?
3. V jakých botách tančit?
4. Co jsou praktika?
5. Kdy bude vypsán další kurz?
6. Jak se přihlásit na kurz?
7. Je pro mě kurz vhodný?
 

1. Co si vzít na sebe?
Tančit můžete v jakémkoli oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně. Sukně pro dámy není podmínkou. Kalhoty doporučujeme bez manžet nebo zahrnutí (podpatkem byste mohli zajet do manžety).

2. Můžu se přihlásit bez partnera/partnerky?
Pokud nemáte tanečního partnera nebo partnerku zkuste využít naší seznamku do kurzů. Většinou se na kurz přihlásí někdo další bez pratnera/partnerky.

3. V jakých botách tančit?
Tango je dobré tancovat v botech vhodných pro tanec. Nemusíte si hned pořizovat speciální obuv, vezměte si však boty pohodlné, měkké, ve kterých například tančíte na plese. Partnerkám se bude lépe tancovat na podpatcích než v botách s plochou podrážkou. Platí zásada, že byste do sálu neměli vstupovat ve venkovní obuvi.

4. Co jsou praktika?
Praktika jsou volné tréninky kde hraje hudba a máte možnost buď volně tancovat nebo rozebírat své taneční nejasnosti s přítomným lektorem či pokročilejším tanečníkem.

5. Kdy bude vypsán další kurz?
Nové kurzy vypisujeme zpravidla 3x za rok, cca. v září, v lednu a v dubnu.

6. Jak se přihlásit na kurz?
Pokud máte zájem navštěvovat některý z našich kurzů, použijte on-line přihlášku nebo se můžete přihlásit telefonicky či e-mailem (viz. kontakt).
Pro potvrzení místa v kurzu je třeba zaplatit kurzovné do 5-ti dnů od přihlášení. Platbu je možné buď zaslat na náš účet (číslo účtu Vám sdělíme na požádání) nebo můžete zaplatit osobně v právě probíhajícím kurzu či tréninku.

7. Je pro mě kurz vhodný?
Tančit tango může kdokoliv, začít se dá v každém věku. Taneční zkušenosti nejsou potřeba, stačí jen chuť zkusit něco nového a přijít. Naše kurzy navštěvují zájemci všech věkových kategorií, od náctiletých až po ty dříve narozené, od lidí co nikdy netacovali až po zkušené tanečníky, každý si v tangu může najít to své. Do kurzů je vhodnější přijít v páru, není to však podmínkou. V případě, že nemáte partnera/partnerku, využijte naší seznamky do kurzů.
Podrobnější popis kurzů.

Zasílání novinek

Chcete být informováni o tangovém dění v Brně, vyplňte svůj e-mail:


Poslední obrázky v galerii

Kurzy tangueros.czPlatát festivaluProgram festivalu argentinské kultury BRNO 201613567119_300125496992419_1100101781808835728_n.jpg

Kontakty

tel.: +420 777 567 446
kontaktní formulář

tangueros QRcode contact