Kde se tančí Argentinské Tango v České republice

Máte chuť tančit argentinské tango, ale nevíte, kde se tančí? Veřte, že v současné době se v České republice tančí již v mnoha městech:

Brno
V Brně se tančí tango pravidelně již více jak deset let. Existuje zde několik tanečních škol jejichž kurzy probíhají skoro každý den. Stejně tak každý týden probíhá minimálně jedna pravidelná milonga.

České Budějovice
V tomto jihočeském městě vzniká skupina tanečníků, kteří se scházejí několikrát týdně. Pravidelně jezdí tancovat do Jindřichova Hradce či Prahy
Kontakt: Yvetta Zemanová / arg.tango.cb@seznam.cz / Mobil: 777204713

Český Tešín
Na pomezí naší republiky je kromě skupiny v Bieslko-Biala v Polsku další aktivní skupina nadšenců, a to na polské straně Českého Těšína. Dokoce zde existuje Argentino Pub s velmi stylovou výzdobou.

Jindřichův Hradec
V tomto kouzelném jihočeském městě se tango tančí již pár let. Existuje zde poměrně aktivní skupina nadšených tanečníků, kteří se schází na pravidelných praktikách a lekcích pod vedením manželů Ivanky a Martina Lukschalových, kteří pravidleně dojíždí do JH z Lince.

Liberec (od roku 2015)
Další město ČR  kde se můžete naučit tango

Ostrava (od roku 2012)
Skupina tanečníků a tanečnic, kteří od roku 2012 pořádají pravidelné workshopy, milongy a praktika

Plzeň (od roku 2013)
Taneční komunita, která v Plzni vzniká od roku 2013

Praha (tuším od roku 2000)
Pražskou tangovou scénu není třeba představovat. Tango se zde rozvíjí již více než deset let. Funguje zde několik tanečních škol a probíhá pravidelný festival Tango Alchemie a Primavera. V Praze můžete tančit tango každý den, ať už na milongách nebo lekcích a praktikách.

Pokud jsou údaje neúplné či neaktuální, tak nám napište.